
Š. m. birželio 8 d. „Džiugo“ gimnazijos mokiniai dalyvavo įdomiose veiklose, kur aiškinosi apie saugos diržų būtinumą. Gimnazistai išbandė saugos diržų įrenginius, kurie imitavo automobilio apsivertimą ir susidūrimą. Sėdėdami juose, galėjo patirti, ką jaučia žmogus, patekęs į avariją, automobiliui verčiantis arba trenkiantis į kliūtį. Mokiniai įsitikino, kad tokiu atveju saugos diržai yra nepakeičiami, nes vairuotojas ar keleivis išlieka savo vietoje ant automobilio sėdynės ir greitį praranda kartu su automobiliu.
(daugiau…)
























