Parama gimnazijai

Esame dėkingi už Jūsų geranoriškumą ir paramą, kurią suteikėte mūsų gimnazijai skirdami 2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio sumos.

2019 metais kartu surinkome 1250,31 eurų. Gimnazijos tarybos sprendimu už šias lėšas toliau atnaujinsime ir aprūpinsime kabinetus langų roletais. Planuojame įsigyti roletus mažiausiai 8 kabinetams.

Su Jūsų pagalba ir toliau gerinsime gimnazijos aplinką, darydami ją patrauklesne, saugesne ir labiau pritaikyta moksleiviams visapusiškai augti. Todėl, kaip ir kasmet, kviečiame paremti „Džiugo“ gimnaziją. Jūsų supratimas ir parama yra labai reikalinga pagalba.

Norėdami skirti paramą elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinę bankininkystę. Užpildę ruošinį FR0512, jį persiųskite Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Skirdami paramą ne elektroniniu būdu, turite atsispausdinti prašymo FR0512 formą, užpildyti bei pasirašyti ir išsiųsti paštu arba nunešti į Telšių apskrities VMI (Birutės g. 5a, Telšiai).

Paramos gavėjas: Telšių „Džiugo“ gimnazija. Paramos gavėjo kodas: 290555270.

Jeigu iškilo klausimų, skambinkite tel. (8 444) 60 234.

Ačiū už Jūsų gerumą.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas