Kategorija » Informacija « @ Telšių „Džiugo“ gimnazija
Mokykla žiemą
Gimnazijos 40-etis

Ruduo –  tai vienas mėgstamiausių  jauniausio lietuvių literatūros klasiko Vytauto Mačernio metų laikas, skatinęs mąstyti apie gyvenimo laikinumą, gyvybės trapumą, būties esmę. Manoma, kad  nebaigto sonetų ciklo „Metai“ meniškiausi, filosofiškiausi tekstai yra būtent apie rudenį ir jo poveikį žmogaus pasaulėjautai. Mokykloje susipažinę su žymiausio Žemaitijos krašto poeto biografija, kūryba, ketvirtų klasių gimnazistai kartu su mokytojomis Ginta Šapaliene, Aušra Ramančauskiene, Andžela Valuckiene ir Asta Ruikiene  spalio 27 dieną išvyko į netradicinę literatūros pamoką  „Vytauto Mačernio takais“ ir aplankė tas vietas, kur poetas gyveno, svajojo, kūrė.

(daugiau…)

Didžiuodamasi savo mokinių darbo rezultatu, dalinuosi puikiomis naujienomis iš Švietimo mainų paramos fondo – mūsų „eTwinning“ projektas „Digit@l Bridge“, kuris buvo vykdomas praeitais mokslo metais, buvo pripažintas geriausiu Lietuvoje 16-20 metų kategorijoje. Sveikinu savo šauniuosius gimnazistus ir džiaugiuosi, kad tapome nacionalinio konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2021” vienos iš kategorijų laimėtojai! Mes įrodėme, kad esame kūrybingi, darbštūs, siekiantys tikslų, bendradarbiaujantys ir motyvuoti atlikti projektines veiklas, nepaisydami jokių nuotolinių kliūčių! Ačiū jums, kad kartu taip sėkmingai įveikėme šitą iššūkį.

(daugiau…)

sauktukas

Telšių „Džiugo“ gimnazijos klasių, patalpų ir mokinių judėjimo srautų paskirstymas dirbant ekstremaliomis sąlygomis 2021-2022 mokslo metais. Prašome susipažinti ir laikytis susitarimų.

Mokinių srauto judėjimo legenda Pirmų klasių mokinių srauto judėjimas
 Antrų klasių mokinių srauto judėjimas  Trečių ir ketvirtų klasių mokinių srauto judėjimas

sauktukas
Informuojame, kad dokumentai į „Džiugo“ gimnazijos I klasę (9 klasę) bus priimami š.m. birželio 23 d. (trečiadienį) nuo 9.00 val. iki 13.00 val. ir birželio 25 d. (penktadienį) nuo 9.00 val. iki 13.00 val. 105 ir 106 kabinetuose.
Atsinešti tokius dokumentus:

  •  mokinio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją,
  • 8 klasės išsilavinimo pažymėjimą.

SVARBU: ateinant į gimnaziją privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.
Maloniai kviečiame ir laukiame visų, norinčių mokytis Telšių „Džiugo“ gimnazijoje.

Gimnazijos direktorius

 

sauktukas

Š.m. birželio 11 d. (penktadienį) nuo 9 iki 12 val. gimnazijos valgykloje bus dalinami sausi maisto daviniai mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, už karantino laikotarpį nuo gegužės 17 d. iki gegužės 31 d. (viso už 11 mokslo dienų).

Socialinė pedagogė Asta Lapinskienė

sauktukas

Š.m. gegužės 28 d. (penktadienį) nuo 9 iki 12 val. gimnazijos valgykloje bus dalinami sausi maisto daviniai mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, už karantino laikotarpį nuo gegužės 3 d. iki gegužės 14 d. (viso už 10 mokslo dienų).

Socialinė pedagogė Asta Lapinskienė

sauktukas

Š.m. gegužės 17 d. (pirmadienį) nuo 13 iki 16 val. gimnazijos valgykloje bus dalinami sausi maisto daviniai mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, už karantino laikotarpį nuo balandžio  19 d. iki  balandžio 30 d.  (viso už 10 mokslo dienas).

Socialinė pedagogė Asta Lapinskienė

Š. m. gegužės 6 dieną mūsų gimnazijos dvyliktokams vyko nuotolinė paskaita „Streso atpažinimas ir valdymas“, kurią inicijavo Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Rūpinantis psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimu, jaunuoliams buvo teikiama pagalba, kad jie išmoktų susitvarkyti su patiriamu stresu.

Paskaitą skaitė psichologė Agnė Burkauskaitė. Lektorė suteikė žinių apie stresą, jo įtaką kūnui ir valdymo būdus. Kalbėjo, kas dažniausiai sukelia stresą ir kaip jį įveikti per egzaminus, aptarė galimas streso pasekmes. Psichologė priminė, kad reikalinga padaryti keleto minučių pertrauką ilgai mokantis ar sėdint prie kompiuterio. Taip pat ji parodė praktiškai, kokius atsipalaidavimo ir nusiraminimo pratimus reikėtų daryti.

Lektorė pabrėžė, kad svarbu kiekvieną dieną skirti sau laiko, kurį galima išnaudoti įvairiai: piešti, važiuoti dviračiu, daryti tempimo pratimus, ir taip išvengti streso. Viešnia kiekvienam dalyviui atsiuntė savo parengtą lankstinuką apie stresą ir palinkėjo gerojo streso susidūrus su pirmaisiais gyvenimo egzaminais.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Dalia Sarakauskienė

sauktukas

Š.m. gegužės 10 d. (pirmadienį) nuo 13 iki 16 val. gimnazijos valgykloje bus dalinami sausi maisto daviniai mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, už karantino laikotarpį nuo balandžio  1 d. iki  balandžio 16 d.  (viso už 7 mokslo dienas).

Socialinė pedagogė Asta Lapinskienė

sauktukas

Š.m. balandžio  23 d. (penktadienį) nuo 9 iki 12 val. gimnazijos valgykloje bus dalinami sausi maisto daviniai mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, už karantino laikotarpį nuo kovo 22 d. iki  kovo 31 d. (viso už 8 mokslo dienas).

Socialinė pedagogė Asta Lapinskienė