Kategorija » Skelbimai « @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Gerbiami būsimų gimnazistų tėveliai ir būsimi gimnazistai,
informuojame, kad dokumentai į „Džiugo“ gimnazijos I klasę (9 klasę) bus priimami š. m. birželio 22-27 dienomis nuo 9.00 iki 13.00 val.:

• birželio 22 ir 23 dienomis – 105 kabinete;
  • birželio 26 dieną – 123 kabinete;
  • birželio 27 d. – 204 kabinete.

Pristatyti reikia šiuos dokumentus:

• mokinio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • pirmumo teisę patvirtinančio dokumento kopiją, jei vaikas priimamas pirmumą suteikiančių kriterijų tvarka;
  • 8 klasės išsilavinimo pažymėjimo kopiją.

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

sauktukas

Telšių „Džiugo“ gimnazija skelbia atranką laisvai geografijos mokytojos(-o) (0,5 etato) pareigybei užimti

Reikalavimus rasite čia

Kovo 16-ąją Lietuvoje minima Knygnešių diena, skirta prisiminti ir pagerbti žmones, kurių dėka buvo apgintas ir išsaugotas lietuviškas žodis. Šiais metais, norėdami prasmingai ir naudingai paminėti šią šventę, „Džiugo“ gimnazistai, paskatinti lietuvių kalbos mokytojų ir bibliotekininkės, įsitraukė į „Metų knygos rinkimus 2022“. Pasirinkę knygas iš paaugliams skirtos kategorijos, gimnazistai paruoš įdomius ir intriguojančius knygų pristatymus skaitykloje ir suorganizuos savo klasės balsavimą už geriausią knygą paaugliams, išleistą 2022 m.

(daugiau…)

Dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir labai prašome skirti 1,2 % nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio sumos mūsų Telšių „Džiugo“ gimnazijai. Su Jūsų pagalba ir toliau planuojame gerinti gimnazijos ugdymosi aplinką, darydami ją patrauklesnę, saugesnę ir labiau pritaikytą mokiniams.

Paremti galite  prisijungę prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) adresu: https://deklaravimas.vmi.lt/

Pavadinimas: Telšių „Džiugo“ gimnazija.

Paramos gavėjo kodas: 290555270.

Ačiū už Jūsų gerumą. KURKIME „DŽIUGĄ“ DRAUGE!

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

sauktukas

Šiuo metų laiku kiekviena diena darosi vis trumpesnė ir tamsesnė ir į mokyklą dažniausiai keliaujame, kai dar neprašvitę. Kad neįvyktų eismo įvykis, kuris paliestų sveikatą ar gyvybę, dėl saugumo turime būti matomoje vietoje prisisegę atšvaitą.

Tinkamai naudojami atšvaitai padės išvengti nelaimių kelyje, o mes visi būsime matomi ir saugesni  tamsiu paros metu bei esant blogoms oro sąlygoms.

Linkėdamas saugaus kelio,

Direktorius Mindaugas Sabaliauskas

sauktukas

Š.m. spalio 20 d. (trečiadienį) nuo 9 iki 12 val. ir nuo 13 iki 16 val. gimnazijos valgykloje bus dalinami sausi maisto daviniai mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, už rugsėjo mėn., kai dėl saviizoliacijos buvo mokomi nuotoliniu būdu.

Socialinė pedagogė Asta Lapinskienė

sauktukas

KONKURSAS TELŠIŲ „DŽIUGO“ GIMNAZIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO(-OS) UGDYMUI 0,5 ETATO PAREIGYBEI UŽIMTI

Reikalavimus rasite čia ….