Kategorija » Skelbimai « @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

sauktukas

Šiuo metų laiku kiekviena diena darosi vis trumpesnė ir tamsesnė ir į mokyklą dažniausiai keliaujame, kai dar neprašvitę. Kad neįvyktų eismo įvykis, kuris paliestų sveikatą ar gyvybę, dėl saugumo turime būti matomoje vietoje prisisegę atšvaitą.

Tinkamai naudojami atšvaitai padės išvengti nelaimių kelyje, o mes visi būsime matomi ir saugesni  tamsiu paros metu bei esant blogoms oro sąlygoms.

Linkėdamas saugaus kelio,

Direktorius Mindaugas Sabaliauskas

sauktukas

Š.m. spalio 20 d. (trečiadienį) nuo 9 iki 12 val. ir nuo 13 iki 16 val. gimnazijos valgykloje bus dalinami sausi maisto daviniai mokiniams, gaunantiems nemokamą maitinimą, už rugsėjo mėn., kai dėl saviizoliacijos buvo mokomi nuotoliniu būdu.

Socialinė pedagogė Asta Lapinskienė

sauktukas

KONKURSAS TELŠIŲ „DŽIUGO“ GIMNAZIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO(-OS) UGDYMUI 0,5 ETATO PAREIGYBEI UŽIMTI

Reikalavimus rasite čia ….

džiugo

sauktukas

TELŠIŲ „DŽIUGO“ GIMNAZIJA SKELBIA ATRANKĄ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS MOKYTOJO PAREIGYBEI UŽIMTI.

Reikalavimus rasite čia ….

sauktukas

Gerbiami būsimų gimnazistų tėveliai, būsimi gimnazistai,

Moksleivių, kurie nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. planuoja mokytis Telšių „Džiugo“ gimnazijoje, prašymai priimami nuo balandžio 1 d. Prašymą siųskite el. paštu sekretore@dziugogimnazija.lt

8 klasės baigimo pažymėjimą ir asmens dokumento kopiją pristatyti į gimnaziją pasibaigus mokslo metams.

Mokiniai į konkrečias klases bus paskirstomi  tolygiai pagal lytį ir mokinių skaičių.

Maloniai laukiame atvykstant ir džiaugiamės, kad planuojate tapti mūsų gimnazijos bendruomenės dalimi. Aukime ir tobulėkime drauge!

(Prašymo forma)

Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas

sauktukas

Klasės tėvelių susitikimai numatomi:
2a – trečiadienį (10-28) 18.00 val.
2b – trečiadienį (10-28) 17.15 val.
2c – ketvirtadienį (10-29) 17.30 val.
2d – trečiadienį (10-28) 17.30 val.
3a – pirmadienį (10-26) 17.30 val.
3b – trečiadienį (10-28) 18.30val.
3c – antradienį (10-27) 19.00 val.
3d – ketvirtadienį (10-29) 18.00 val.
3e – trečiadienį (10-28) 18.00 val.
4a – antradienį (10-27) 19.00 val.
4b – ketvirtadienį (10-29) 17.15 val.
4c – ketvirtadienį (10-29) 18.00 val.
Visi susitikimai vyks nuotoliniu būdu Microsoft TEAMS sistemoje.
Dėl platesnės informacijos kreiptis į klasės auklėtoją.

Direktorius Mindaugas Sabaliauskas

sauktukas

Pasitinkant naujus mokslo metus maloniai kviečiame mokinius atvykti š.m. rugpjūčio 31 d. (pirmadienį) 9.30 val. susipažinti su gimnazija ir auklėtojais. Renkamės gimnazijos aktų salėje. BŪTINA dėvėti apsaugines veido kaukes.

Gimnazijos direktorius

Telšių rajono savivaldybė skelbia konkursą Telšių „Džiugo“ gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

Maloniai laukiame atvykstant moksleivių, kurie planuoja nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis Telšių „Džiugo“ gimnazijoje. Su savimi turėkite I pusmečio rezultatus bei asmens dokumentą. Lauksime Jūsų kiekvieną darbo dieną raštinės administratorės kabinete (132 kab.) nuo 9.00 iki 12.00 val. ir nuo 13.00 iki 15.00 val. Tapkite mūsų gimnazijos bendruomenės dalimi. Aukime ir tobulėkime drauge!

Gimnazijos direktorius