Mokykla žiemą
Gimnazijos 40-etis

Savaitgalis Šiaulių Lieporių gimnazijos stovykloje

Kategorija: Informacija

Š. m. balandžio 24-26 d., nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio pietų, turėjau galimybę dalyvauti stovykloje, kuri paliko nepamirštamų įspūdžių. Vos atvykus į stovyklą, iš karto buvo galima pajusti šiltą ir jaukią atmosferą – visi dalyviai buvo draugiški, atviri ir nusiteikę smagiai praleisti laiką.

Pirmasis vakaras buvo skirtas susipažinti. Dalyvavome įvairiuose žaidimuose, kurie padėjo lengvai pralaužti ledus ir užmegzti pirmuosius ryšius. Netrūko juoko, gerų emocijų ir nuoširdžių pokalbių. Naktis taip pat nepraėjo tyliai – ilgai bendravome su naujais draugais, dalijomės istorijomis ir juokėmės.

Šeštadienis buvo kupinas veiklos. Visa diena prabėgo dalyvaujant komandiniuose žaidimuose, kurie vyko Šiaulių Lieporių gimnazijoje. Užduotys buvo įdomios, įtraukiančios ir skatino bendradarbiavimą. Kadangi visi dalyviai buvo labai draugiški, buvo lengva bendrauti ir jaustis savimi. Tai dar labiau sustiprino bendrą stovyklos atmosferą. Ypač įsimintinas buvo šeštadienio vakaras. Jis išsiskyrė savo emocingumu ir nuoširdumu – toks vakaras tikrai pasitaiko ne kiekvienoje stovykloje. Tarp dalyvių jautėsi stiprus ryšys, vyko gilūs pokalbiai, netrūko tikrų emocijų. Tai buvo akimirka, kuri suartino visus dar labiau.

Sekmadienį jau buvo juntama, kad stovyklos laikas artėja prie pabaigos. Nors nuotaika išliko gera, išvykti buvo liūdna. Per šį trumpą laiką pavyko susirasti naujų draugų ir sukurti daug gražių prisiminimų. Ši stovykla man visada palieka ypatingą įspūdį – joje dalyvauju jau trečią kartą, ir kiekvienas kartas būna savaip unikalus. Tai patirtis, kuri dar ilgai išlieka atmintyje ir skatina sugrįžti vėl.

Remilė Glorija Račkauskytė, III e kl.