IIa klasės sveikinimas Motinos dienai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

IIa klasės sveikinimas Motinos dienai

2018 metų gegužės 4 dieną Telšių „Džiugo“ gimnazijos IIa klasės mokiniai per šeštą pamoką ėjo prie Masčio ežero ir ties amfiteatru pakrantę papuošė spalvingu sveikinimu „MAMAI“ ir gėlėmis. Tokią vietą pasirinkti paskatino jau visus metus vykdomas projektas „Vanduo – Lietuvos gyvastis“.

Su užsidegimu bei meile savo Mamoms per technologijų pamokas gaminome spalvingas bei dideles gėles, ruošėme raides užrašui. Norėjome, kad mūsų sumanymas būtų estetiškas ir įsimintinas. O penktadienį ežero pakrantėje įgyvendinome klasėje kilusią idėją.

Mūsų triūso rezultatas gerai matomas Masčio ežero pakrantėje ties liftu. Labai tikimės, kad visos Mamytės, pamačiusios mūsų sveikinimą, nors trumpai stabtelėjo ir nusišypsojo.

Deimantė Makarovaitė