Virtuali mokymosi platforma @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Virtuali mokymosi platforma

Antradienį, sausio 19 dieną, mokytojų susirinkime gimnazistai Justas Meškys, Lukas Kaminskis, Vytautas Trusovas ir Monika Preibytė pristatė virtualią mokymosi platformą „Mokausi.lt“, kurios pradininkas – vilnietis Martynas Eskis. Idėja – padėti mokiniams mokytis, gauti laiku reikiamą pagalbą, pildyti žinių spragas. Gimnazistai išklausė mokytojų nuomonę apie virtualaus mokymosi galimybes, naudą, perspektyvas. Minėtoje platformoje mokiniai galės bendradarbiauti su mokytojais, konsultuotis, stebėti mokytojų pateiktas vaizdo pamokas, spręsti uždavinius, atlikti testus, ruoštis egzaminams. „Mokausi.lt“ – tai korepetitorius internetu. Šią idėją, perimtą iš vilniečių, toliau įgyvendins bei tobulins Lukas, Justas, Monika ir Vytautas.

Monika Preibytė