Anglų kalbos rašybos konkurse @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Anglų kalbos rašybos konkurse

Balandžio 5 dieną 11 val. Telšių rajono savivaldybėje vyko Anglų kalbos rašybos (Spelling) konkurso II turas. Iš Telšių „Džiugo“ gimnazijos jame dalyvavo po tris mokinius iš kiekvienos amžiaus grupės.

Visi dalyviai prieš savaitę gavo 200 žodžių, kurie buvo pateikti konkurse. Teisėjui ištarus žodį, dalyvis turėjo jį pasakyti paraidžiui. Jei pasako teisingai, dalyvis lieka konkurse, o jei neteisingai, turi palikti vietą ir prisidėti prie auditorijos. Vienas „Džiugo“ gimnazijos dalyvis iš vyresniųjų grupės Ignas Sajatauskas konkurse užėmė III vietą.

Nugalėtojai buvo apdovanoti Telšių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus Padėkos raštais bei asmeninėmis dovanėlėmis. Konkurse kaip garbės viešnia lankėsi JAV ambasados ambasadoriaus sekretorė Frances Rauland, kuri pasidžiaugė mokinių puikiomis anglų kalbos žiniomis.

Emilija Ročiutė, III d kl.