Rajoninė mokyklų konferencija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Rajoninė mokyklų konferencija

Gruodžio 10 d. Telšių apskrities VPK vyko Telšių rajono mokyklų konferencija „Mandagumas nieko nekainuoja, bet daug dovanoja“, kurią jau antrus metus organizavo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija. Telšių „Džiugo“ gimnazijos komanda, vadovaujama psichologės Isidoros Stonienės, rengdama pranešimą konferencijai pasidomėjo, kokiais šūkiais gyvenime vadovaujasi mūsų gimnazistai, taip pat kalbėjosi su mokytojais, norėdami sužinoti, kokie lietuvių posakiai ar patarlės jų gyvenime pasitvirtino. Pranešimą „Ko galima pasimokyti iš liaudies išminties“ konferencijoje skaitė IIIe klasės mokinė Reda Peštenytė. Susirinkę iš rajono gimnazijų ir mokyklų mokiniai ir mokytojai aptarė, kaip mes patys galime prisidėti prie aplinkos be smurto kūrimo.

Mokyklos psichologė Isidora Stonienė