Pyragų diena „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pyragų diena „Džiuge“

12183941_1023405484357889_1365453844182652890_oPyragų diena – tai „Išsipildymo akcijos“ įkvėpta ir tradiciškai kiekvienų metų lapkritį švenčiama diena, kurios tikslas yra išsikepti pyragą, atsinešti jį į darbą ar į mokyklą, parduoti kepinį ir surinktas lėšas paaukoti sergantiems vaikams.

Šiais metais lapkričio 6d. pirmą kartą mūsų gimnazijoje buvo paminėta ši diena. Mokyklos prezidentūra visus ragino kepti įvairius skanėstus, juos parduoti ir taip prisidėti prie akcijos. „Džiugo“ bendruomenės nariai, paplušėję virtuvėje, penktadienį, per ilgąją pertrauką, į fojė sunešė labai gražiai atrodančių bei labai skanių pyragų ir pyragaičių! Visi juos noriai pirko ir buvo surinkti 106 eurai, kurie bus pervesti į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.

Ačiū visiems, kurie nepagailėjote savo laiko, iškepėte pyragą ir pavaišinote „džiugiečius“! Prezidentūra džiaugiasi ir dėkoja visiems, prisidėjusiems prie Pyragų dienos, kurios rezultatai suteikia džiaugsmo ne tik mums, bet ir vaikams, kuriems labai reikia mūsų nuoširdžių aukų!

Rūta Kukanauzaitė