Paroda „Tolerancijos mozaika“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Paroda „Tolerancijos mozaika“

Lapkričio 16 d. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija jau tryliktus metus inicijuoja Tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais šios dienos simbolis – mozaika.

I-IV klasių gimnazistai kartu su auklėtojomis, padedami dorinio ugdymo mokytojų Vilmos Žutautienės ir Renatos Mončytės, psichologės Isidoros Stonienės, kūrė įdomias ir originalias Tolerancijos dienos mozaikas. „Džiugo“ fojė ketvirtadienį, lapkričio 19 d., visa gimnazijos bendruomenė galėjo pasigrožėti bei apžiūrėti mokinių darbus, atliktus panaudojant gamtines, statybines medžiagas, audinius, net ryžius, makaronus ir kt. Per klasių valandėles bei dorinio ugdymo pamokas aptarta tolerancijos sąvoka, pavyzdžiai iš istorijos bei šiandienos aktualijų.