„Fizikų šeimynėlė“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Fizikų šeimynėlė“

Gegužės 20 d. į „Džiugo“ gimnazijos skaityklą jau trečius metus iš eilės buvo sukviestos fizikų šeimynėlės. Šį kartą dalyvavo pirmokė Ema, mama Jovita, teta Lina Sudintaitės, pirmokas Aretas Norkus su broliu Aidu ir teta Renata, mokyklos direktorius Mindaugas su dukrele Lukrecija, antrokas Tomas, trečiokas Lukas bei ketvirtokė sesuo Radvilė Kaminskiai, antrokas Aurelijus, trečiokė pusseserė Kotryna ir ketvirtokas Matas Šalkauskiai. Šeimynėlėms teko žaibišku greičiu įveikti įvairius klausimus, galvosūkius, laboratorinėmis priemonėmis uždegti lemputę. Labiausiai sumanumo, kantrybės ir ištvermės pareikalavo fizikos prietaiso gamyba. Vieni kūrė elektros variklius, kiti gamino periskopą, elektroskopą bei vilkelį. Šeimynėles konsultavo laborantės: Viltautė Zubavičiūtė, Greta Stonkutė, Erika Sorokina, Edita Monstavičiūtė. Per renginį muzika bei dainomis džiugino Bernadeta Beržanskytė, Silvija Steckytė, Orinta Zaveckytė. Įsimintinas akimirkas įamžino Gabrielė Zybartaitė.

Šiais metais „Fizikų šeimynėlės“ I vieta atiteko Sudintaitėms. Sėkmės joms ir visoms kitoms šeimynėlėms domintis ir mokantis fiziką!

Fizikos mokytoja A.Bagdonienė