„Džiugo NSO“ lydėjo sėkmė @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugo NSO“ lydėjo sėkmė

Šių metų lapkričio 17 dieną Žemaitės gimnazijoje vyko regiono intelektinis pramoginis renginys rusų kalba „KVN“. Renginio organizatorių (rusų kalbos mokytojų metodininkių Daliutės Dambrauskienės ir Reginos Vidrinskienės) tikslai buvo populiarinti rusų kalbą, ugdyti gebėjimus dirbti komandoje, treniruoti reakcijos greitumą, išradingumą ir kūrybiškumą. Renginyje puikiai pasirodė 4 gimnazijų komandos (Telšių Žemaitės, „Džiugo”, V.Borisevičiaus katalikiškosios ir Mažeikių Merkelio Račkausko), turėjusios prisistatyti, sukurti mokyklos reklamą, sugalvoti ir suvaidinti pasakos pabaigą bei sužaisti viktorinoje „Taip ir Ne“. Mūsų gimnazijos komandai „Džiugo NSO“ ypač gerai sekėsi vaidybinės užduotys bei viktorina ir ji užėmė garbingą 1-ąją vietą. Komandos nariams (Ignas Sajatauskas, IIIa kl., Rosita Šiaulytė, IVd kl., Dalia Krauzaitė, IVd kl., Gytis Karpuchinas, IVa kl., Nikita Kuzminovas, IVa kl., Samanta Sadauskytė, IVa kl.) renginyje buvo linksma ir įdomu, gerą atmosferą kūrė muzikiniai intarpai, „Linksmoji loterija“, rusiškų suvenyrų stalas su tikru rusišku virduliu, todėl neliūdėjo ir susirinkę žiūrovai. Justas Meškys iš IVd klasės vedė „Taip ir Ne“ dalį, kur taip pat turėjo galimybę parodyti savo rusų kalbos kalbėjimo įgūdžius. Vertinimo komisiją sudarė dalyvaujančių gimnazijų atstovai ir rusų kalbos metodinio būrelio pirmininkė Asta Daukantienė.

„Džiugo“ gimnazijos mokiniai džiaugėsi galėdami dalyvauti puikiai organizuotame renginyje ir didžiuojasi laimėjimu. Dėkojame organizavusioms mokytojoms bei dalyviams ir jų palaikymo komandoms.

Samanta Sadauskytė, IVa kl.