Projekto pristatymas gimnazijos bendruomenei @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Projekto pristatymas gimnazijos bendruomenei

COMENIUS-GREECE-2014-415COMENIUS-GREECE-2014-416COMENIUS-GREECE-2014-417COMENIUS-GREECE-2014-418

Lapkričio 18 d. į gimnazijos aktų salę rinkosi moksleiviai ir mokytojai, kurie norėjo sužinoti apie Comenius projektą „Antivirus 2.0“, kuriame mūsų gimnazija sėkmingai dalyvauja jau antrus metus.

Susitikimo metu savo įspūdžiais dalijosi gimnazistės Bernadeta, Brigita, Paula, Rugilė ir Iveta, nes jos atstovavo mūsų gimnazijai projekto partnerių susitikime Graikijoje spalio 15-21 dienomis. Merginos papasakojo, kaip joms sekėsi gyventi graikų šeimose, ką nuveikė ir kiek daug pamatė bei sužinojo. Susirinkę moksleiviai gėrėjosi Graikijos vaizdais nuotraukose ir įsitikino, kad projekto veikla ne tik įdomi ir turininga, bet ir padeda susirasti naujų draugų ir geriau pažinti kitų šalių kultūrą.

Tikimės, kad į tolesnę veiklą įsitrauks ir daugiau gimnazistų, nes reikia daug nuveikti iki kito projekto partnerių susitikimo Kipre kovo mėnesį.

Organizatoriai