Mokytojų ekskursija į Trakų kraštą @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokytojų ekskursija į Trakų kraštą

Prieš pat Jonines, birželio 23 dieną, „Džiugo“ mokytojai, pasinaudoję Europos Parlamento nario Antano Guogos kvietimu, išvyko į Anupriškes, į Poilsio ir pramogų parką „Tony Resort“, kuris apima apie 40 ha teritoriją Trakų rajone. Ten turėjome galimybę įveikti net 8 kliūčių ruožus, pereiti per aukštapelkę nutiestu pažintiniu taku, pasigrožėti puikiai sutvarkyta Gilušio ežero pakrante, papietauti. Po apsilankymo parke nuvykome į Užutrakį, kuris yra pusiasalyje tarp Galvės ir Skaisčio ežerų. Ten grožėjomės 19 amžiaus antrojoje pusėje grafo Juozapo Tiškevičiaus įsigytu ir prancūzų kraštovaizdžio architekto E.F.Andrė sukurtu Užutrakio dvaru bei parku. Nuo dvaro terasos atsiveria puikus vaizdas į Galvės ežerą ir Pilies saloje stūksančią Trakų pilį. Vėliau užsukome ir į pačius Trakus, pasidomėjome senųjų gyventojų – karaimų – palikimu. Kelionė buvo ir įdomi, ir smagi.