Mokyklinis anglų kalbos konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokyklinis anglų kalbos konkursas

Balandžio 1d. mūsų gimnazijoje įvyko I-IV klasių mokyklinis anglų kalbos skaitovų konkursas tema „Gamtos spalvos“ (angl. „Nature Always Wears the Colours of the Spirit“), kurį šiais metais organizavo anglų kalbos mokytojai Darius Gedmintas ir Daiva Mendeikienė. Konkurse dalyvavo 13 poezijos mylėtojų. Visi skaitovai pasirodė puikiai. Kompetentinga komisija atrinko tris mokyklinio turo nugalėtojus: Deimantę Mikalauskaitę iš IIe kl. (mokytoja I.Benikienė) , Deimantę Eirošiutę iš IId kl. (mokytoja I.Benikienė) ir Vygantą Petkų iš Ib kl. (mokytoja D.Mendeikienė), kurie atstovaus „Džiugo“ gimnazijai rajoniniame anglų kalbos konkurse Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinėje mokykloje. Linkime jiems sėkmės.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Mendeikienė