Respublikinis debatų turnyras @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Respublikinis debatų turnyras

debatininkaiDvi gimnazijos komandos balandžio 13-14 d. pirmą kartą dalyvavo respublikiniame debatų turnyre. Turnyre dalyvavo 31 komanda. Mūsų gimnazistai Kaminskis Lukas, Kaminskytė Radvilė, Krauzaitė Kamilė, Lapinskaitė Deimantė, Pamiškis Lukas ir Sysojevaitė Kamilė turnyre varžėsi su Panevėžio 5-osios gimnazijos, Mažeikių „Gabijos“ gimnazijos, Kėdainių „Šviesiosios“ gimnazijos, Utenos A. Šapokos gimnazijos I ir II komandomis, Vilniaus Santaros vidurine mokykla. Luko komanda pasiekė dvi lygiąsias ir pateko tarp antro dešimtuko komandų. Prasčiau sekėsi Radvilės komandai, tačiau įgyta patirtis pravers ateities debatuose. Moksleiviai gavo pirmuosius reitingo taškus. Gimnazijos debatų klubas bus kviečiamas į vasaros stovyklas Druskininkuose.

Debatų klubo atstovas spaudai