Rugsėjo 15-16 d. mūsų gimnazijoje vyko mokytojams skirti mokymai apie įtraukųjį ugdymą „Įtraukiojo ugdymo pagrindai ir principai“ pagal projektą „Tūkstantmečio mokyklų programa“. Su mokytojais bendravo ir juos mokė lektorė iš Kaišiadorių Rūta Stankienė, švietimo konsultantė, turinti ilgametę pedagoginio ir vadybinio darbo patirtį.
Mokymai mokytojams
Paskelbta: 17 rugsėjo, 2025 | Kategorija: InformacijaRugsėjo 1-osios šventė
Paskelbta: 25 rugpjūčio, 2025 | Kategorija: SkelbimaiGIMNAZIJOS DARBAS VASAROS LAIKOTARPIU
Paskelbta: 4 liepos, 2025 | Kategorija: InformacijaINFORMACIJA APIE GIMNAZIJOS DARBĄ VASAROS LAIKOTARPIU
Informuojame, kad nuo 2025 m. liepos 7 d. iki 2025 rugpjūčio 22 d. gimnazijos darbas vyks pagal koreguotą darbo laiką.
Šiuo laikotarpiu gimnazijoje dirbs vienas administracijos darbuotojas ir budintis darbuotojas:
Administracijos darbo laikas: nuo 9.00 iki 15.00 val.
Su administracijos darbuotoju galite susisiekti: el. p. sekretore@dziugogimnazija.lt ar skambinant:
Nuo 2025-07-07 iki 2025-07-14:
tel. (0 444) 60234, (0 444) 41490 arba mob. tel. +370 611 21899
Nuo 2025-07-14 iki 2025-07-31 ir nuo 2025-08-18 iki 2025-08-22:
tel. (0 444) 60235 arba mob. +370 676 38736.
Nuo 2025-08-01 iki 2025-08-14, tel. (0 444) 60 235.
Budinčio darbuotojo darbo laikas: nuo 8.00 iki 16.00 val.
Tel. (0 444) 60237
Besikreipiantys asmenys priimami:
nuo 9.00 iki 12.00 val.
Jeigu negalite atvykti į gimnaziją priėmimo valandomis, norėdami atvykti kitu metu, prašome iš anksto susitarti skambinant nurodytais telefonais arba rašant elektroniniu paštu.
Dėkojame už supratingumą ir linkime gražios vasaros!
Gimnazijos administracija
Literatūrinė ekskursija dešimtokams
Paskelbta: 8 birželio, 2025 | Kategorija: RenginiaiGegužės 29 dieną būrys „Džiugo“ dešimtokų su lietuvių kalbos mokytojomis Aušra Ramančauskiene ir Andžela Valuckiene vyko į literatūrinę – edukacinę ekskursiją po Žemaitiją.
(daugiau…)Mokinių priėmimas
Paskelbta: 3 birželio, 2025 | Kategorija: InformacijaBūsimų gimnazistų ir jų tėvelių dėmesiui,
mokinių priėmimas mokykloje įforminamas mokymo sutartimi, kuri CEPIS pasirašoma per 10 darbo dienų nuo vietos skyrimo. Jei prašymo teikėjas neturi galimybės (prieigos) prisijungti prie CEPIS, sutartis pasirašoma atvykus į mokyklą. Tėvai (globėjai, rūpintojai), negalintys CEPIS pasirašyti sutarties per nurodytą laikotarpį dėl pateisinamų priežasčių (ligos, išvykę), apie tai turi informuoti mokyklos direktorių raštu (elektroniniu laišku ar registruotu laišku). Tėvams (globėjams, rūpintojams) nepranešus apie neatvykimą pateisinančias priežastis ir nepateikus reikiamų dokumentų mokyklai, sutartis nesudaroma, ir vaikas netenka vietos mokykloje. Dėl priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklą būtina nauja (pakartotina) registracija CEPIS.
Tėvai (globėjai, rūpintojai), gavę pranešimą apie skirtą vietą mokykloje, privalo pateikti mokyklai:
1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (jo kopiją);
2. Pirmumo teisę patvirtinančius dokumentus, jei vaikas priimamas pirmumą suteikiančių kriterijų tvarka;
3. Vaiko įgyto išsilavinimo pažymėjimą ar dokumentą, liudijantį turimus mokymosi pasiekimus.
Dokumentai priimami nuo 2025 m. birželio 20 dienos iki birželio 26 dienos, nuo 8 val. iki 15 val. 105 kabinete.
Telefonas pasiteiravimui +370 444 60235, darbo dienomis nuo 8 val. iki 11 val.
Konferencija „Reserata scientia“
Paskelbta: 3 birželio, 2025 | Kategorija: InformacijaGegužės 29 d. Telšių „Kranto“ progimnazijoje vyko Mokinių mokslinė konferencija „Reserata scientia“. Konferencijoje kelių mūsų rajono mokyklų mokiniai kūrybingai pristatė vykdytus projektinius darbus ir pateikė savo suformuluotas mokslines išvadas.
Šioje mokslinėje konferencijoje savo projektinį darbą „Lietaus vanduo. Kiek švarus jis įteka į Masčio ežerą“ pristatė ir mūsų gimnazijos atstovai – I d klasės mokiniai Urtė, Kamilė ir Aleksas. Sveikiname ir džiaugiamės jaunaisiais mokslininkais.
Zita Mikutienė
Pasaulinė diena be tabako
Paskelbta: 1 birželio, 2025 | Kategorija: RenginiaiKiekvienais metais gegužės 31-oji minima kaip Pasaulinė diena be tabako. Šios dienos tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į rūkymo žalą bei skatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Tai ypač aktualu šiandien, nes tarp mokinių labai paplitusios elektroninės cigaretės. Daugelis jaunuolių nesuvokia, kad jos taip pat kenkia sveikatai, o jų skysčiuose gali būti ne tik nikotino, bet ir pavojingų narkotinių medžiagų. Kadangi nemaža dalis šių produktų įsigyjama nelegaliai iš neaiškių šaltinių ar platintojų, kyla rimtas pavojus sveikatai ir net gyvybei. Visuomenės sveikatos specialistė per prevencines paskaitas mokiniams priminė faktus, kaip tabako ir garinimo produktai žalingai veikia kvėpavimo sistemą, širdį, smegenis.
(daugiau…)Literatūros pamokos Anykščiuose
Paskelbta: 13 gegužės, 2025 | Kategorija: InformacijaGegužės 8 d. didelis būrys „Džiugo“ vienuoliktokų su lietuvių kalbos mokytojomis A. Ramančauskiene, A. Ruikiene ir A. Valuckiene išvyko į ekskursiją po literatūrinius Anykščius.
Per edukacinę ekskursiją gimnazistai aplankė Niūronių kaime esantį rašytojo Jono Biliūno muziejų bei užkopė į Liudiškių piliakalnį – į „Laimės žiburį“, skaičiuodami laiptelius ir sugalvodami norą. Taip pat apžiūrėjo poeto romantiko Antano Baranausko klėtelę – muziejų ir išklausė įdomų gidės pasakojimą apie poeto sukurtą lyrinę poemą „Anykščių šilelis“. Be to, užsuko į tautodailininko S. Petraškos paveikslų, darytų iš akmens, parodą. Trumpai pasižvalgę po patį Anykščių miestelį, ekskursiją baigė prie Puntuko akmens ir pasivaikščiojimu Medžių lajų taku.
Labai smagu, kad gimnazistai rimtai domisi savo šalies literatūra ir istorija.
Organizatoriai
Projektas
Paskelbta: 13 gegužės, 2025 | Kategorija: Informacija2021–2027 METŲ EUROPOS SĄJUNGOS FONDŲ INVESTICIJŲ PROGRAMOS IR EKONOMIKOS GAIVINIMO IR ATSPARUMO DIDINIMO PLANO „NAUJOS KARTOS LIETUVA“ REGIONINĖS PAŽANGOS PRIEMONĖ NR. 01-004-07-02-01 (RE) „PAGERINTI VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ PRIEINAMUMĄ, DARBO VIETŲ PASIEKIAMUMĄ IR TAM REIKALINGŲ IŠTEKLIŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMĄ“
„TRŪKSTAMOS BENDROJO UGDYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA, MODERNIZUOJANT TELŠIŲ „DŽIUGO“ GIMNAZIJĄ“
| Projekto vykdytojas | Telšių rajono savivaldybės administracija |
| Projekto partneris | Telšių „Džiugo“ gimnazija |
| Projekto vertė | 7 737 892,48 Eur |
| Europos Sąjungos lėšos | 2 721 173,00 Eur |
| Savivaldybės biudžeto lėšos | 5 016 719,48 Eur |
| Įgyvendinimo trukmė | 2025–2028 |
Projektas finansuojamas pagal 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos regioninės pažangos priemonės Nr. 01-004-07-02-01 (RE) „Pagerinti viešųjų paslaugų prieinamumą, darbo vietų pasiekiamumą ir tam reikalingų išteklių naudojimo efektyvumą“ ir Telšių rajono savivaldybės biudžeto lėšas.
(daugiau…)„Metų knygos rinkimai 2025“
Paskelbta: 22 balandžio, 2025 | Kategorija: RenginiaiBalandžio 17 d. po pamokų knygų mylėtojai rinkosi gimnazijos skaitykloje į renginį „Metų knygos rinkimai“. Jau nuo 2012 m. gimnazijos bibliotekininkės Janinos skatinami ir globojami, savo lietuvių kalbos mokytojų padedami mokiniai pristato naujausias lietuvių autorių knygas ir ragina balsuoti už labiausiai patikusią.
Šiemet gimnazistai skaitė paauglių literatūrai priskirtas knygas: Aušrinės Tilindės „Šiurpnakčio istorijas“, Justinos Kapeckaitės „Tyrąją Aušrą“ ir Rebekos Unos „Paskutinius vaikus“. Skaitykloje šias knygas pristatė I b klasės mokinė Otilija, I d klasės mokinė Chimena ir II a klasės mokinys Danielius. Buvo skaitomos ištraukos, aptariamos knygų iliustracijos. Vyko balsavimas.
Labai džiugu, kad gimnazistai domisi šiuolaikine literatūra ir kūrybiškai interpretuoja perskaitytas knygas.
Organizatoriai






























