Mokinių konferencija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mokinių konferencija

Gruodžio 11-12 dienomis Telšių ,,Džiugo“ gimnazijoje vyko mokinių konferencija ,,Nutieskime tiltus tarp širdžių“. Konferencijoje buvo pristatomi pranešimai, kurių tikslas – patyčių prevencija. I-IV gimnazijos klasių mokiniai skaitė pranešimus iliustruodami skaidrėmis, vaidinimais, filmukais. Konferencijoje svečiavosi Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos mokinių komanda su pranešimu „Įtampos ir nerimo koreliacija su lytimi“. Konferencijos idėją pateikė gimnazijos prezidentūra, o įgyvendinti padėjo gimnazijos „Olweus“ prevencinės programos koordinacinis komitetas. Pranešėjai varžėsi dėl šių prizų: savaitė be namų darbų, dešimtukai iš lietuvių kalbos arba etikos įskaita, popietė su direktoriumi.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir pasidalijusiems savo mintimis konferencijoje „Nutieskime tiltus tarp širdžių“.

IVc klasės mokinė Snieguolė Pleinytė