„O kaip vokiškai?“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„O kaip vokiškai?“

73323260_402994583952765_4839856091602878464_n

Šių metų spalio 14-22 dienomis vyko vokiečių kalbos savaitė „O kaip vokiškai?“ Šios savaitės iniciatorius yra J. V. Gėtės institutas Vilniuje.

Mūsų gimnazijoje renginys vyko spalio 16 d. Jį organizavo IIb klasės vokiečių kalbos grupės mokiniai ir vokiečių kalbos mokytoja Regina Vidrinskienė. Per ilgąją pertrauką mokiniai ir mokytojai galėjo pasiklausyti gražios vokiškos muzikos, o visa gimnazija buvo išpuošta įvairiais Vokietijos simboliais. Pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje apie Vokietiją, o antrųjų ir trečiųjų klasių mokiniai turėjo progą žaisti žaidimą „Scrabble“. Šis žaidimas pareikalavo iš dalyvių strateginio mąstymo, vokiečių kalbos žinių ir azarto. Viktorinos laimėtojais tapo Ic klasės mokiniai, o žaidime „Scrabble“ daugiausia taškų surinko IIIb klasės mokinė Virmina. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Ši diena buvo įdomi, įtraukianti ir prasminga tiek organizatoriams, tiek dalyviams.

IIb klasės mokinė Goda Masiliauskytė