Knygų pristatymo konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Knygų pristatymo konkursas

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizuoja knygų pristatymo konkursą, kurio tikslas skatinti moksleivių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą kritiškai vertinti, atsirinkti ir įtaigiai pristatyti knygas. Telšių „Džiugo“ gimnazijos IIa klasės mokinės Akvilė Balsytė, Erika Berenytė, Aistė Bukinaitė ir Greta Vaitkutė dalyvavo knygų pristatymo konkurso atrankiniame ture, kuris vyko balandžio 26 d. 13 val. Telšių rajono Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Gimnazistės puikiai pristatė lietuvių rašytojos Akvilinos Cicėnaitės romaną „Niujorko respublika“. Jos buvo apdovanotos padėkos raštais ir mini dovanėlėmis bei pakviestos gegužės 10 d. į konkursą Šiauliuose. Gimnazistes paskatino dalyvauti bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė, konkursui paruošė lietuvių kalbos mokytoja Andžela Valuckienė.

Bibliotekos vedėja A. Vaičiulienė