Gimnazijos mokytojų metodinė konferencija @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Gimnazijos mokytojų metodinė konferencija

Gruodžio 20 d., baigiantis 2016-iesiems, „Džiugo“ gimnazijoje vyko aktuali metodinė konferencija „Sėkmės istorijos“.

Šią konferenciją muzikiniais kūriniais pradėjo IIb klasės gimnazistai Saida Balkutė ir Dovydas Avelis. Po to įžanginius žodžius tarė pavaduotoja ugdymui, metodinės tarybos koordinatorė Roma Toleikienė ir metodinės tarybos pirmininkas Tomas Ubartas. Jie pasidžiaugė nuoširdžiu metodinių grupių pirmininkų bei kitų gimnazijos mokytojų darbu, palinkėjo sėkmės.

Metodinėje konferencijoje „Sėkmės istorijos“ pranešimus skaitė Vilma Žutautienė („Darbas su klase“), Nomeda Laukaitienė („Gimnazijos kultūrinė pažintinė veikla skirta etnografinių regionų metams“), Indrė Benikienė („Wintertime“), Romas Ubartas („Pristatymai su Power Point programa“), Regina Vidrinskienė („Rusų kalbos mokymosi motyvacijos skatinimas per kūrybinį komandinį darbą“), lietuvių kalbos mokytojos Andžela Valuckienė, Irena Tarvainienė, Aušra Ramančauskienė, Asta Ruikienė ir Rasa Veitienė („Netradiciniai ugdymo metodai, erdvės ir vertinimas per lietuvių kalbos pamokas“), Isidora Stonienė („Sėkmingos popamokinės veiklos“), Fausta Sabaliauskienė („Folkloras 2-ose klasėse“), Aušros Bagdonienės pranešimą apie renginį „Fizikų šeimynėlė“ pristatė Kastytis Kontrimas.

Po metodinės patirties pristatymų „Džiugo“ gimnazijos mokytojams Astai Ruikienei, Danutei Vaitikaitienei, Romui Ubartui, Tomui Ubartui, Romai Toleikienei, Romualdai Galinauskienei, Dariui Gedmintui, Giedrai Smilgienei, Dainorai Kurlienei, socialinei pedagogei Astai Lapinskienei įteiktos atminimo dovanėlės, kurias kūrė mokytojas Remigijus Viršilas (vėliau dovanėlė bus perduota ir konferencijoje negalėjusiai dalyvauti Vidai Urlovaitei). Kūrybingumu žavėjo ir mokytojos Ingrida Vaitkevičienė, Vilma Žutautienė, Gitana Šiaudvytienė bei mokytojas Kastytis Kontrimas. Visus pradžiugino apsilankęs Kalėdų senelis su nykštuku.

Konferencijos „Sėkmės istorijos“ pabaigoje „Džiugo“ gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas padėkojo už metodinius pranešimus, puikias iniciatyvas ir palinkėjo nuolat su kolegomis bendradarbiauti, dalintis metodine patirtimi.

Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė Aušra Ramančauskienė