Anglų kalbos skaitovų konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Anglų kalbos skaitovų konkursas

Gegužės 14 dieną Telšių Žemaitės dramos teatre skambėjo proza ir poezija anglų kalba. Tradiciškai paskutinįjį pavasario mėnesį vyko rajono anglų kalbos skaitovų konkursas. Tarpusavyje varžėsi gimnazijų siųsti I-IV klasių mokiniai. Šių metų tema – „Gyvenimas yra iššūkis. Priimk jį“ (angl. “Life is a challenge. Accept it”). Konkurse dalyvavo 11 moksleivių.

Kiekvienais metais rajono anglų kalbos skaitovų konkursas vyksta nuoširdžiai ir atsakingai vertinant gimnazistų pasirinktus kūrinius, kalbos raišką, tarimo sudėtingumą ir teksto pateikimą. Bohemiška teatro aplinka įpareigoja pajausti ir išgyventi kiekvieną ištartą žodį. Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus sudaryta komisija įvertimo gimnazistų pasirodymus ir priėmė sprendimą: I vieta skirta Kamilei Budreckytei, Telšių „Džiugo” gimnazijos Id klasės mokinei (Kylie Duke „War Why?“, anglų kalbos mokytoja Ingrida Vaitkevičienė), II vieta – Ernestui Zubavičiui iš Telšių „Džiugo” gimnazijos IIa klasės (Alexandra Skiathitis „Keep on smiling“, anglų kalbos mokytoja Indrė Benikienė), III vieta teko Ainei Drėlingytei, Telšių Žemaitės gimnazijos Ig klasės mokinei (John Masefield „Sea-fever“, anglų kalbos mokytoja Elena Kakanauskienė).

Džiaugiamės sėkmingu „džiugiečių“ pasirodymu ir atsakingai imamės planuoti kitų metų rajono anglų kalbos skaitovų konkursą, kurio organizavimo teisė atiteko mums drauge su laimėtomis prizinėmis vietomis. Didžiuojamės gimnazistais ir jų nuoširdžia simpatija poezijai.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Ingrida Vaitkevičienė