„Barclays“ konkurse @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Barclays“ konkurse

Kategorija: Nekategorizuota

Mūsų gimnazijos mokiniai: Lukas Kaminskis, Kristijonas Gintalas, Lukas Varkalis, dalyvavo „Barclays Inovattion challenge“ konkurse. Luko Kaminskio suburtos komandos pavadinimas „Your city app“, ji pristatė idėją apie ateities miesto mobiliąją aplikaciją „M.Guide“, kuri skirta sujungti žmones, norinčius sužinoti apie miestą, ir gidus, kuriems darbo vis mažėja dėl didėjančių informacinių technologijų galimybių. Lukas subūręs komandą prieš kelis mėnesius su Telšių jaunimu parašė projektą, skirtą išmokti kurti mobiliąsias aplikacijas. „Your city app“ buvo pati jauniausia iš 17 konkurse dalyvavusių komandų, kurios buvo ypač profesionalios, todėl didžiuojamės mūsų komandos mokinių drąsa ir kūrybiškumu. Mūsų gimnazistams „Barclays“ pasiūlė visokeriopą pagalbą tęsiant aplikacijos kūrimą.

Organizatoriai