Konkursui „Ilgaamžiškumo paslaptis – gera sveikata“ pasibaigus @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Konkursui „Ilgaamžiškumo paslaptis – gera sveikata“ pasibaigus

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Pasaulinės sveikatos dienos proga, kurios dienos tema – sveikas senėjimas, organizavo mokinių rašinių konkursą „Ilgaamžiškumo paslaptis – gera sveikata“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių pozityvų požiūrį į sveiką gyvenseną bei ugdyti atsakomybę už savo ir savo artimųjų sveikatą.

Mintimis apie tai, kaip reikia saugoti sveikatą, kaip sveikiau gyventi dalinosi ir mūsų gimnazijos 7-9 klasių moksleiviai, kuriuos ruošė lietuvių kalbos mokytojos – Andžela Valuckienė, Aušra Ramančauskienė, Irena Tarvainienė, Verginija Masiliauskienė.

Konkurso komisijai išrinkus geriausių darbų šešetuką tarp jų pateko ir mūsų gimnazisčių darbai. Prizinė vieta paskirta 8a klasės mokinei Gabrielei Kazbaraitytei (mokytoja I. Tarvainienė), už originaliais mintis paskatinamuoju prizu apdovanota 9a klasės moksleivė Izabelė Lukauskaitė (mokytoja A. Valuckienė).

Džiaugiamės mūsų moksleivių sėkme.

Žurnalistų būrelio informacija.