Džiaugiamės skaitovų sėkme @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Džiaugiamės skaitovų sėkme

Vasario 2 dieną Telšių „Atžalyno“ vidurinėje mokykloje vyko zoninis rajono mokyklų meninio skaitymo konkursas.  Jame, be mūsų mokyklos atstovų, dalyvavo „Atžalyno“, Luokės, Tryškių Lazdynų Pelėdos vidurinių  ir Buožėnų pagrindinės  mokyklos skaitovai.
Į zoninį etapą susirinko 16 geriausių savo mokyklų jaunųjų skaitovų. Mūsų mokyklai atstovavo aštuntokė Airida Šeškauskaitė (mokytoja Irena Tarvainienė), dešimtokė Godoberta Gumbakytė (mokytoja Dalia Gečienė) ir abiturientas Žygimantas Gečas (mokytoja Andžela Valuckienė).
Vertinimo komisija bei jos pirmininkas, „Atžalyno“ vidurinės mokyklos teatro studijos vadovas Antanas Nekrašius į rajoninį turą išrinko visus tris mūsų mokyklai atstovavusius skaitovus.
Džiaugiamės skaitovų  pergale ir linkime sėkmės rajoniniame konkurse, kuris įvyks vasario 9 dieną Žemaitės dramo teatro salėje.