Kandidatų į mokyklos Prezidentus pristatymas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Kandidatų į mokyklos Prezidentus pristatymas

Mokykloje vyksta prezidento rinkimų kampanija. Norą tapti jais pareiškė devintokė Gintarė Rupšytė, dešimtokė Greta Bumblauskaitė ir vienuoliktokai Dovydas Jonušas bei Dovilė Žilinskytė. Visiems kandidatams buvo įteikti pažymėjimai. Vykusiuose debatuose jie pristatė savo programas. Visi kandidatai kvietė mokinius su pasiūlymais  kreiptis į prezidentą. „Mokinių gyvenimas mokykloje bus įvairesnis ir įdomesnis, jeigu mes visi to norėsime ir sieksime”. Tai pagrindinė visų kandidatų programų mintis.

Dovilė Dovydas Gintarė Greta

Dabar Gintarė, Greta, Dovydas ir Dovilė lankysis klasėse, organizuos susitikimus su devintų- dvyliktų klasių moksleiviais, siekdami laimėti kuo daugiau balsų prezidento rinkimuose, kurie vyks 2011 metų sausio viduryje.