Projektas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija
Mokykla žiemą
Gimnazijos 40-etis

Projektas

Kategorija: Informacija

2021–2027 METŲ EUROPOS SĄJUNGOS FONDŲ INVESTICIJŲ PROGRAMOS IR EKONOMIKOS GAIVINIMO IR ATSPARUMO DIDINIMO PLANO „NAUJOS KARTOS LIETUVA“ REGIONINĖS PAŽANGOS PRIEMONĖ NR. 01-004-07-02-01 (RE) „PAGERINTI VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ PRIEINAMUMĄ, DARBO VIETŲ PASIEKIAMUMĄ IR TAM REIKALINGŲ IŠTEKLIŲ NAUDOJIMO EFEKTYVUMĄ“

„TRŪKSTAMOS BENDROJO UGDYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA, MODERNIZUOJANT TELŠIŲ „DŽIUGO“ GIMNAZIJĄ“

Projekto vykdytojasTelšių rajono savivaldybės administracija
Projekto partnerisTelšių „Džiugo“ gimnazija
Projekto vertė7 737 892,48 Eur
Europos Sąjungos lėšos2 721 173,00 Eur
Savivaldybės biudžeto lėšos5 016 719,48 Eur
Įgyvendinimo trukmė2025–2028

Projektas finansuojamas pagal 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos regioninės pažangos priemonės Nr. 01-004-07-02-01 (RE) „Pagerinti viešųjų paslaugų prieinamumą, darbo vietų pasiekiamumą ir tam reikalingų išteklių naudojimo efektyvumą“ ir Telšių rajono savivaldybės biudžeto lėšas.

Aktuali problema – dėl gimnazijos infrastruktūros, nepakankamo švietimo įstaigų aprūpinimo priemonėmis ir įranga, Telšių „Džiugo“ gimnazijos esamos patalpos nėra pritaikytos šiuolaikiniams ugdymo poreikiams – trūksta ugdymo ir poilsio erdvių, vidaus išplanavimas bei įrengimas neatitinka keliamų reikalavimų, patalpos (erdvės) nėra organizuotos pagal universalaus dizaino principus, todėl jų turinys ir konjunktūra riboja galimybes efektyviai ir rezultatyviai jomis naudotis skirtingų galimybių ir poreikių paslaugų gavėjams.

Projekto tikslas – užtikrinti paklausos kokybiškoms ir prieinamoms švietimo ir ugdymo paslaugoms tenkinimą Telšių mieste.

Projekto tikslinė grupė – Telšių „Džiugo“ gimnazijos mokiniai ir neformalaus švietimo paslaugų gavėjai.

Projekto rezultatai – projekto įgyvendinimo metu atnaujinus Telšių „Džiugo“ gimnaziją, bus sukurtos geresnės mokymosi sąlygos, pagerinta mokyklos infrastruktūra ir sumažintos eksploatacinės išlaidos, tai leis efektyviau naudoti turimus išteklius ir prisidės prie ilgalaikio švietimo sistemos tobulinimo.