Knygos apie P. Genį pristatymas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Knygos apie P. Genį pristatymas

Kovo 1 d. grupė IV b klasės gimnazistų su lietuvių kalbos mokytoja A. Valuckiene dalyvavo knygos apie muziejininką, poetą ir mokytoją Praną Genį pristatyme Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje.

Leidinį apie P. Genį sudarė ir tekstus redagavo Donata Kazlauskienė, buvusi mūsų gimnazijos mokinė. Pristatyme kalbėjo ir leidinio konsultantė Janina Bucevičė, Telšių muziejaus „Alka“ muziejininkė. Gimnazistai išklausė paskaitą apie P. Genio biografiją ir visuomeninę veiklą, atliko kelias kūrybines užduotis. Prisiminė, kad iš P. Genio sudarytos knygelės „Džiugo varpai“ mokosi padavimą apie milžiną Džiugą, kurio vardu pavadinta gimnazija.

D. Kazlauskienė vieną knygą „Pranas Genys. Muziejininkas, poetas, mokytojas“ užrašė ir padovanojo gimnazijai, leidinį galima pavartyti ir paskaityti gimnazijos skaitykloje.

Organizatoriai