„Verstuvės“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Verstuvės“

Gegužės 9 d. visos Lietuvos mokiniai tikrino savo anglų kalbos žinias ir dalyvavo vertimo konkurse „Verstuvės“, skirtame Europos dienai.

Jau tradicija tapusiame vertimo iš anglų kalbos į lietuvių kalbą konkurse užduotis sprendė 396 dalyviai. Iš mūsų gimnazijos dalyvavo 13 mokinių, kurie internetu vertė įdomius bei šmaikščius tekstus: karikatūras, mįslę ir citatas apie Europos Sąjungos aktualijas. Nugalėtojai buvo skelbiami atskirose kategorijose pagal vertimo užduotis.  Kiekvienoje kategorijoje buvo išrinkti 5 nugalėtojai. Šį sykį likome be prizų.

„Verstuves“ organizavo KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir vertimų biuras „Baltijos vertimai“.

Ačiū visiems dalyvavusiems „džiugiečiams“ ir iki kitų konkursų.

Mokytoja Audronė Alšauskaitė