„STEAM pavasaris“ Plungėje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„STEAM pavasaris“ Plungėje

Balandžio 7 d. Plungės „Saulės“ gimnazijoje vyko respublikinis konkursas „STEAM pavasaris“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai: Deimantė Užpalytė, Jūra Maščinskaitė, Dovydas Lukšas, Vilius Rimkus. Mokiniai išbandė savo jėgas „STEAM komandiniuose žaidimuose“, kuriuose turėjo atlikti įvairias integruotas užduotis, pritaikydami žinias iš biologijos, fizikos, chemijos, matematikos.

Konkurse dalyvavo 21 mokinių komanda, sudaryta iš įvairių mokyklų atstovų. Užduotis kartu atliko Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Plungės, Jonavos miestų ir rajonų mokiniai. Rezultatus lėmė bendras komandinis darbas.

Mūsų „džiugiečiams“ sekėsi gerai: Vilius ir jo komanda užėmė antrąją vietą, Jūros ir Dovydo komandos laimėjo trečiąsias vietas. Džiaugiamės pasiektais rezultatais.

Chemijos mokytoja