Poetinis susitikimas su „Įsižiūrėjimais“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Poetinis susitikimas su „Įsižiūrėjimais“

„Dar žiedais pačiais/ kvapniausiais/ dėkingumas žydi- – -“

Dėkoju už galimybę sustoti, apsidairyti stebint nuostabų pavasarį ir pasiklausyti žemaičių poetės, dabartinės „Kranto“ progimnazijos direktorės ir buvusios mano kolegės „Džiuge“  Irenos Daubarienės trečiosios poezijos knygos „Įsižiūrėjimai“ pristatymo. Reginos, buvusios poetės mokytojos, įžangos kalba nuskambėjo nuoširdžiai, iš pačios širdies gilumos, priversdamas dar kartą pamatyti, koks žmogus gali būti įvairiapusiškas, o kolegų Mindaugo, Daivos, Astos skaitomi eilėraščiai paskatino susimąstyti apie bėgančias dienas. Ir dar kartą įsitikinti žemaitiškos tarmės grožiu.

Kasmetinis poezijos pavasaris „Džiuge“ mane pakylėjo, nuteikė skristi virš kasdienybės, nuolat prisimenant, jog reikia sustoti, apsidairyti, išgerti drauge kavos ar arbatos puodelį ir svarbiausia išlikti žmogumi. Ačiū buvusiems kartu.

Susitikimo dalyvė Jolanta