Pamoka bibliotekoje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Pamoka bibliotekoje

Penktadienį, sausio 20 d., Ib klasės mokiniams lietuvių literatūros pamoka organizuota gimnazijos bibliotekoje.

Gimnazistus savo valdose nuoširdžiai priėmė bibliotekininkė Janina Pronskienė. Ji pasidžiaugė, kad šiemet biblioteka įsigijo naujų, įdomių ir populiarių knygų, panaudojusi projekto „Kokybės krepšelis“ lėšas. Gimnazistams buvo aprodyta biblioteka ir skaitykla, patarta, kokiose bibliotekos lentynose ieškoti privalomų perskaityti ar naujausių knygų, pasakyta, kokių paslaugų gali gauti skaitykloje. Bibliotekininkė netgi pasiūlė jaukų skaityklos kampelį, kur galima prisėsti su knyga per pertrauką ar laisvą pamoką.

Gimnazistai visi pasirinko po vieną patikusią knygą, kurią perskaitys ir pristatys klasėje vasario mėn.

Organizatoriai