Literatūros pamoka netradicinėje erdvėje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Literatūros pamoka netradicinėje erdvėje

Gruodžio 8-ąją mūsų gimnazijos II klasių mokiniai su savo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojais dalyvavo netradicinėje pamokoje apie Šventąjį Raštą. Gimnazistai Telšių katedros parapijos namuose susitiko ir bendravo su kunigu monsinjoru, Telšių katechetinio centro vadovu Rimantu Gudlinkiu ir kunigu Sauliumi Tamošaičiu.

Gimnazistai klausėsi paskaitos apie Adventą, kalbėjo apie šventines tradicijas, būdingas krikščionims, vartė ir nagrinėjo Bibliją. Visi kartu skaitė biblinį pasakojimą „Sūnus palaidūnas“, išgirdo išsamią jo interpretaciją, atkreipė dėmesį į svarbias detales, aktualias šiandienos jaunimui. Mokiniai galėjo drąsiai  klausti įvairių klausimų, išsiaiškinti jiems rūpimus dalykus. Taip pat mokiniai su savo mokytojais paliko šventinių dovanų „Caritas“ valgyklai.

Netradicinės pamokos dalyviai šiltai, maloniai pasibuvo, pasigilino į Biblijos pasakojimus, susiejo lietuvių literatūros ir tikybos žinias. Visiems buvo malonu adventiniame susitikime.

Dovydas Lukšas, IIa kl.