Konferencija „Ruošiamės egzaminams“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Konferencija „Ruošiamės egzaminams“

Kovo 23 d. „Džiugo“ gimnazijoje vyko ketvirtųjų klasių mokinių konferencija „Ruošiamės egzaminams“. Konferencijoje gimnazistai dalinosi savo patirtimi, kaip ir kokie metodai gali padėti efektyviau pasiruošti egzaminams, kaip valdyti nerimą ir stresą. Pranešimus skaitė IV a klasės mokiniai Kamilė Vaitkutė („Mokymosi motyvacija“), Alvida Rimkutė („Dienos režimas ir mokymasis“), Žygimantas Urniežius („Atsipalaidavimas ir mokymasis“), IV b klasės mokinė Goda Dambrauskaitė („Konspektavimas“), IV c klasės mokinės Vesta Butkevičiutė ir Luka Stonkutė („Aplinkos įtaka mokymuisi“), Iveta Giniotytė („Mąstymo lavinimas“), Greta Staponkutė („Kaip pasiruošti egzaminui“), Paulina Tumkutė  ir IV d klasės mokinė Ugnė Pagojutė („Elgesys prieš egzaminą“). Pranešėjai akcentavo, kad žinoti, ką reikia daryti, neužtenka. Būtina tas žinias pritaikyti gyvenime, koreguojant dienos režimą, praktikuojant atsipalaidavimo technikas, pritaikant aplinką mokymuisi, sportuojant ir pan.

Visiems abiturientams linkime drąsos keisti netinkamus įpročius į naudingus ir kantrybės juos įtvirtinant. Sėkmės per egzaminų sesiją.

Gimnazijos psichologė Isidora Stonienė