Knyga – geriausias pašnekovas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Knyga – geriausias pašnekovas

Perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą. Tuo tikėdamos gimnazijos bibliotekininkė ir lietuvių kalbos mokytojos kviečia visus mokinius naudotis gimnazijos bibliotekos fondais, skaityti rekomenduotas ar laisvai pasirinktas grožines ir negrožines knygas, dalyvauti įvairiose skaitymo skatinimo akcijose.

Gimnazija, panaudodama projekto „Kokybės krepšelis“ lėšas, gausiai  papildė biblioteką naujomis knygomis. Tikrai kiekvienas gimnazistas ras tinkančių ir patinkančių knygų skaityti. Bibliotekininkė jau išdalino visiems mokiniams vadovėlius ir gali bibliotekoje priimti bei padėti pasirinkti atėjusiems skaitytojams. Lietuvių kalbos mokytojos pasirūpino, kad gimnazijos tinklapyje būtų įdėti privalomų perskaityti knygų sąrašai 9-12 klasėms.

Gimnazistai raginami skaityti knygas ir įsitikinti, kad knyga yra geriausias pašnekovas.