Literatūros pamoka bibliotekoje @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Literatūros pamoka bibliotekoje

Rugsėjo 22 d. Ib klasės gimnazistai į lietuvių literatūros pamoką rinkosi Telšių r. savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Juos lydėjo direktoriaus pavaduotoja Dalia Jonauskienė ir lietuvių kalbos mokytoja Andžela Valuckienė.

Bibliotekoje gimnazistus pasitiko Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus vyr. bibliotekininkė Monika Lukoševičienė. Ji aprodė, apvedžiojo ir papasakojo apie visus bibliotekos skyrius ir aukštus, pasakė, kaip užsiregistruoti į biblioteką ir kokių galimybių suteikia skaitytojo bilietas. Mokiniai su savimi turėjo privalomos perskaityti literatūros sąrašus ir galėjo pasiimti norimą knygą skaityti. Taip pat apžiūrėta robotikos klasė ir kiekvienas mokinys išsitraukė iš voko po palinkėjimą šiems mokslo metams.

Mokiniams literatūros pamoka apie skaitymo naudą ir svarbą ne gimnazijos klasėje, o bibliotekos skaitykloje, apsuptiems knygų ir žurnalų, buvo įtaigesnė ir paveikesnė.

Organizatoriai