Edukacinė išvyka į Palangą @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Edukacinė išvyka į Palangą

Kovo 1 dieną I ir III klasių gimnazistai, lydimi geografijos mokytojos Laimos Baltrukonienės ir psichologės Isidoros Stonienės, vyko į edukacinę išvyką į Palangą, kur jų laukė gatvės protmūšis „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai Palangoje“.

Mokiniai susiskirstė į grupeles ir kiekviena grupė gavo miesto žemėlapį bei užduočių lapą. Dalyvė Iveta pasakojo: „Šiai užduočiai turėjome dvi valandas. Išsibarstę į skirtingas puses pasinėrėme į Palangos paslaptis. Pradžioje buvo sunku, tačiau po kurio laiko reikiami objektai tarsi patys pasirodydavo mums. Pasibaigus užduočiai skirtam laikui, visi susirinkome aptarti į Gintaro muziejų. Buvome pilni įspūdžių:  kas pasiklydo, kam pavyko surasti visus objektus, kas sužinojo kažką nauja, o kas tiesiog gerai praleido laiką.“

Po užduoties aptarimo papietavę kelionės dalyviai aplankė Olando kepure vadinamą pajūrio dalį. Toma ir Iveta taip apibūdino savo įspūdžius: „Vaizdas stulbino. Didžiuliai skardžiai, nuplauti audros blaškomų bangų, išvartyti medžiai, į krantą išmestos žuvys ir didžiuliai akmenys – viskas atrodė tarsi iš pasakos.“

Ši turininga išvyka mokiniams suteikė galimybę praplėsti istorijos ir geografijos žinias. Kaip teigia išvykos dalyviai, „pabuvome nuostabioje draugijoje, pailsėjome gamtoje, mokydamiesi kitokiu būdu, o ne sėdėdami mokyklos suole, praleidome laiką produktyviai ir linksmai. Tokią kelionę norėtųsi pakartoti.“

Organizatoriai