„Džiugo“ gimnazijos bendruomenės renginys @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugo“ gimnazijos bendruomenės renginys

Kaip ir kiekvienais metais (šiemet jau dešimtą kartą!) rugsėjo penktadienis subūrė „Džiugo“ gimnazijos mokinius, mokytojus ir kitus darbuotojus į smagų renginį – bėgimą palei Masčio ežero pakrantę.

Rugsėjo 23 d. 14 val. visi bėgikai linksmai startavo nuo Žemaičių muziejaus „Alka“. Prie „džiugiečių“ prisidėjo ir gimnazijoje šiuo metu pagal ERASMUS+ projektą „Pėdsakai Europoje“ viešintys mokiniai ir mokytojai iš Vokietijos. Gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas, kuris yra šio renginio iniciatorius ir aktyvus dalyvis, sveikindamas visus bėgikus pabrėžė, kad mokykloje svarbu ne tik dalykinės žinios ir mokymosi pasiekimai, bet labai reikalingi ir bendruomeniškumo pojūtis bei solidarumas. Sušilę, gal kiek pavargę, bet džiugiai nusiteikę bėgikai finišavo prie Zakso kalno.

Bendruomeniškas bėgimas – tai puikus tradicinis ir vienijantis renginys „Džiugo“ gimnazijoje.