Parama gimnazijai @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Parama gimnazijai

sauktukasEsame dėkingi už Jūsų geranoriškumą ir paramą, kurią suteikėte mūsų gimnazijai skirdami 1,2 procentus nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio sumos.

2020 metais kartu surinkome 1394,79 eurų. Gimnazijos tarybos sprendimu už šias lėšas įrengėme ritinines užuolaidas kabinetuose, taip padarydami patogesnę ir jaukesnę mokymosi erdvę.

Su Jūsų pagalba ir toliau planuojame gerinti gimnazijos ugdymosi aplinką, darydami ją patrauklesne, saugesne ir labiau pritaikyta mokiniams. Todėl, kaip ir kasmet, kviečiame paremti „Džiugo“ gimnaziją. Jūsų supratimas ir parama yra labai svarbi ir reikalinga pagalba.

Norėdami skirti paramą elektroniniu būdu, tai galite atlikti per savo internetinę bankininkystę. Prisijungę prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS), užpildykite ruošinį FR0512 versija 4 ir jį pateikite Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Paramos gavėjas: Telšių „Džiugo“ gimnazija. Paramos gavėjo kodas: 290555270.

Daugiau informacijos apie deklaravimą www.vmi.lt ir https://deklaravimas.vmi.lt/
Ačiū už Jūsų gerumą.
KURKIME „DŽIUGĄ“ DRAUGE!