Priėmimas į 9 klasę @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Priėmimas į 9 klasę

INFORMACIJA 8-TŲ KLASIŲ MOKINIAMS, NORINTIEMS NUO 2020-09-01 MOKYTIS „DŽIUGOGIMNAZIJOS I-OJE KLASĖJE

Informuojame, kad atnaujinamas prašymų dėl priėmimo mokytis į naujai formuojamas gimnazijos klases teikimas.

Prašymą, mokinio I pusmečio (trimestro) mokymosi rezultatus (elektroninio dienyno išrašą) bei asmens dokumento kopiją galite pateikti atvykę į „Džiugo“ gimnaziją (adresu: Sedos g. 29, Telšiai) 132 kab.:

• pirmadieniais – antradieniais nuo 9 val. iki 12 val.;
  • trečiadieniais nuo 9 val. iki 12 val. ir nuo 13 val. iki 15 val.;
  • ketvirtadieniais nuo 13 val. iki 15 val.

Karantino metu tėvų užpildyti, pasirašyti ir nuskenuoti prašymai taip pat gali būti teikiami el. paštu sekretore@dziugogimnazija.lt, pridedant reikiamus dokumentus.

Atvykstant į gimnaziją prašome visų laikytis karantino saugumo reikalavimų (dėvėti apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines bei laikytis saugaus atstumo). Saugokime vieni kitus ir būkime visi sveiki.

Pasibaigus 2019-2020 mokslo metams į gimnaziją būtina pristatyti 8-ių klasių baigimo pažymėjimą.

Džiaugiamės, kad planuojate jungtis prie darnios ir kūrybingos „Džiugo“ gimnazijos bendruomenės.

Prašymo forma