Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Š. m. sausio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams, Telšių rajono etapas. Mūsų „Džiugui“ atstovavo Ieva Ramančauskaitė iš Ia klasės (mokytoja A. Valuckienė), Edita Balbošiovaitė iš IIa klasės (mokytoja A. Ramančauskienė), Gabrielė Pakalniškytė iš IIc klasės (mokytoja A. Ramančauskienė), Viktorija Armonaitė iš IVa klasės (mokytoja A. Valuckienė), Aistė Gumuliauskaitė ir Mantas Vilčinskas iš IVa klasės (mokytoja A. Ramančauskienė). Olimpiados dalyviai turėjo atlikti literatūrinio ir gramatinio testų užduotis bei parašyti 250-300 žodžių rašinį duota tema.

Šauniausiai pasirodė ir pirmąją vietą tarp III-IV klasių mokinių olimpiadoje laimėjo mūsų gimnazistė Viktorija Armonaitė. Ji atstovaus visam Telšių rajonui ir dalyvaus respublikinėje olimpiadoje, kuri vyks kovo mėn. Druskininkuose. Sveikiname ir labai džiaugiamės bei didžiuojamės mūsų abituriente Viktorija!

Organizatoriai