„Spelling Bee“ konkursas @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Spelling Bee“ konkursas

„Spelling Bee“ – tai Žemaitijos regiono taisyklingos anglų kalbos rašybos konkursas. Šiemet pirmajame šio konkurso ture, vykusiame kovo 13 dieną, išbandyti jėgas panoro 15 „Džiugo“ gimnazijos mokinių. Per savaitę dalyviai turėjo išmokti 200 angliškų žodžių ir 30 iš jų parašyti be klaidų. Į antrąjį turą, kuris įvyks Telšių savivaldybėje kovo 27 dieną, pateko trys daugiausiai taškų surinkę trečiokai: Mantas Vilčinskas, Gabrielė Eigirdaitė (mokytoja Indrė Benikienė), Rytis Viesulas (mokytoja Daiva Mendeikienė).

Antrajam turui šie gimnazistai turės išmokti dar 200 angliškų žodžių ir per konkursą ištarti juos taisyklingai paraidžiui. Linkime jiems sėkmės rungiantis su kitais Žemaitijos regiono geriausiais anglų kalbos rašybos žinovais.

Daiva Mendeikienė