Mobili laboratorija „Džiuge“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Mobili laboratorija „Džiuge“

Šių metų spalio 20 d. į mūsų gimnaziją atvyko mobili laboratorija „Mobili klasė“. Naudodamiesi šia laboratorija 24 „Džiugo“ gimnazistai galėjo pasijusti tikrais mokslininkais, atlikti įvairius eksperimentus. Jiems padėjo ir patarimų negailėjo biomokslus studijuojantys studentai.

Gimnazistai buvo supažindinti su darbu automatinėmis pipetėmis, dalyvavo pipetavimo olimpiadoje, gilino savo žinias apie DNR. Pabendravę su studentais, jie ne tik daugiau sužinojo apie naujas technologijas, bet ir išgirdo apie karjeros galimybes šioje srityje. Už tokią praktinę pamoką mokiniai dėkingi gimnazijos biologijos mokytojoms Dainorai Kurlienei ir Audronei Kavalevskienei bei chemijos mokytojai Zitai Mikutienei.

Deimantė Makarovaitė, IVa kl.