Gidų būrelio susitikimas kitaip @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Gidų būrelio susitikimas kitaip

Š. m. gegužės 20 d. gidų būrelis kartu su mokytoja Vida Urlovaite pažino Telšius iš naujo. Kiekvienas būrelio narys turėjo papasakoti apie pasirinktą miesto objektą savo draugams. Aplankėme Trijų kryžių sulptūrą, esančią prie Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios ant Vilniaus kalvos, vaikščiojome Turgaus bei Katedros aikštėmis, išklausėme pasakojimų apie Telšių istoriją atspindinčias Katedros duris, apie septynių kalvų paminklą bei apie paminklą, skirtą Durbės mūšiui atminti, nepamiršome ir Masčio pakrantės su jos tiltukais ir meškiukais. Lankėmės mūsų Katedros požemiuose, kur įrengta vyskupų laidojimo kripta. Nepamiršome pakalbėti ir apie žydus: apžiūrėjome buvusio žydų geto vietą, žydų mokyklą ir metalinius žydukų veidus ant pastatų sienų.

Džiaugiamės turėdami galimybę tobulėti, pažinti savo miestą ir, žinoma, mokydamiesi vieni iš kitų. Grįžome pilni naujų įspūdžių bei žinių ir, be abejo, turiningai praleidę laiką!

Samanta Adomavičiūtė ir Edita Balbošiovaitė, Ia kl.