„Džiugo“ gimnazijos krepšininkų pergalė @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugo“ gimnazijos krepšininkų pergalė

Telšių „Džiugo“ gimnazijoje vyko rajono mokinių krepšinio pirmenybės. Vaikinų varžybose dalyvavo 6 komandos. Finale „Džiugo“ gimnazijos komanda nugalėjo Vincento Borisevičiaus gimnazijos komandą ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių zonines varžybas. Geriausiu žaidėju buvo išrinktas Eimantas Kud.

Zoninėse varžybose „Džiugo“ gimnazijos krepšininkai įveikė Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazijos krepšininkus ir pateko į tarpzonines krepšinio varžybas, kurios vyko Joniškyje. Ten mūsų gimnazistai Eimantas Kud, Žymantas Kud, Žilvinas Vilius, Gustas Lapinskas, Lukas Norvydas, Skirmantas Vagdaris, Matas Pocius, Aurimas Malakauskas, Rokas Jučinskas įveikė Pakruojo „Atžalyno“ ir Joniškio „Aušros“ gimnazijų komandas ir pirmą kartą Telšių mokiniai pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas, kurios vyko Klaipėdoje. Iš ten mūsų gimnazistai grįžo su bronziniais apdovanojimais. Sveikiname ir dėkojame už pastangas.

Kūno kultūros mokytojos Ilona Bičkienė ir Giedra Smilgienė