„Džiugiečiai“ paminėjo Europos kalbų dieną @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Džiugiečiai“ paminėjo Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26 diena – Europos kalbų diena – paminėta ir mūsų gimnazijoje. Taip stengiamės supažindinti savo mokyklos bendruomenę su įvairiomis pasaulio kalbomis. Pirmokai ir antrokai buvo pakviesti sukurti plakatą, pristatantį vieną iš dešimties parinktų šalių. Plakatas turėjo būti informatyvus ir patrauklus. Mokiniams teko parašyti šalies pavadinimą ir parinkti penkis žodžius tos šalies kalba, pristatyti tautinius simbolius, vėliavą, sostinę ir žemėlapį. Plakatai eksponuojami gimnazijos erdvėse ir bendruomenė kviečiama balsuoti ir išrinkti kūrybiškiausią plakatą. Belieka laukti, kuri šalis laimės, – Graikija, Italija, Latvija, Didžioji Britanija, Prancūzija, Rusija, Portugalija, Lenkija, o gal – Ispanija? Laukia prizai.

Užsienio kalbų metodinė grupė