„Didysis knygų pristatymo konkursas“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Didysis knygų pristatymo konkursas“

Spalio pabaigoje Telšių miesto viešojoje K. Praniauskaitės bibliotekoje vyko ,,Didžiojo knygų pristatymo konkursas 2019“, atrankinis turas. Šiame konkurse mūsų „Džiugo“ gimnazijai atstovavo Ia klasės mokinės Ugnė Batakytė ir Kamilė Vaitkutė su M. Hedono knyga „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“ bei IIIa klasės gimnazistės Ligita Petkevičiutė ir Emilija Mackevičiūtė su K. Sabaliauskaitės romanu „Silva rerum“, jas ruošė ir į konkursą palydėjo lietuvių kalbos mokytoja Andžela Valuckienė, bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė ir skaityklos vedėja Janina Pronskienė.

Konkurse visi 5-12 klasių mokiniai pasirinktas knygas pristatė įdomiai, įtraukiančiai, originaliai, naudodami pateikčių ir vaizdo filmavimo programas. Konkurso komisija pasitarusi išrinko kito etapo, vyksiančio Šiauliuose lapkričio 14 dieną, atstoves – tarp jų ir mūsų „džiugietės“ Ugnė ir Kamilė. Sveikiname ir linkime sėkmės.

Monika Baltrimaitė, IIIa kl.