#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2019 @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2019

Jau penktus metus minima Europos sporto savaitė „BEACTIV- Judėk šokio ritmu“, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Renginio tikslas – stiprinti žmonių fizinę sveikatą taikant netradicinę judėjimo formą – šokį – ir plėtoti mokymo įstaigų, sporto klubų, bendruomenių bendradarbiavimą.

Rugsėjo 30 d. renginys vyko Telšių „Kranto“ progimnazijoje, kur dalyvavo ir „Džiugo“ gimnazijos III-IV klasių merginos, pasirinkusios šokio dalyką. Grupei vadovavo vyr. mokytoja Laima Šiaudkulienė. Prie šios puikios iniciatyvos prisidėjo šios mokinės: Adomavičiūtė Ugnė, Skaisgirytė Gabrielė, Strazdauskaitė Eimantė, Šapaitė Marija, Vargalytė Greta, Žakevičiūtė Evelina, Kalinauskytė Gabija, Monkauskaitė Ugnė, Petkevičiūtė Ema, Pleinytė Snieguolė, Pociūtė Dainora, Skabickaitė Gerda.

Choreografijos vyr. mokytoja Laima Šiaudkulienė