Akcija „Lietuva skaito“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

Akcija „Lietuva skaito“

Gegužės 7 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka drauge su Telšių švietimo centru, Telšių rajono mokyklų bibliotekininkais, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojais organizavo skaitymo akciją „Lietuva skaito“. Ji vyko nuo 12 val. miesto bibliotekos skaitykloje. Renginį vedė Nijolė Vaičekauskė, Telšių švietimo centro metodininkė.

Akcijoje smagiai dalyvavo ir „Džiugo“ gimnazija. Apie Vaižgantą tekstus meniškai ir raiškiai skaitė IVa klasės gimnazistai Lukas Veitas ir Dominykas Sabaliauskas bei Ic klasės Aivaras Gedvilas, juos ruošė mokytojos Andžela Valuckienė ir Aušra Ramančauskienė. Puikūs renginio klausytojai buvo IVa ir Ic klasės mokiniai, kuriuos palydėjo mokytoja Regina Vidrinskienė.

Renginio skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais, o visi akcijos dalyviai prasmingai ir gerai praleido laiką.

Organizatoriai